Kapıda Ödeme

Firmamız müşterilerimizin  her koşulda  firmamızdan hizmet alabilmesi için kapıda ödeme seçeneği ile hizmetinizdeyiz.Kapıda ödeme seçeneğini seçen müşterilerimiz içinuygun olan ödeme şeklimiz yarısı havale yarısı kapıda ödeme şeklinde hizmet vermektedir.

Kapıda Ödeme tercih eden müşterilerimizin dikkat etmesi gerekenler

1- Web sitemiz adresinden ürünüzü sepete ekleyip seçtikten sonra ödeme şekli olarak  kapıda ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

2-Kapıda ödeme seçeneğini seçtikten sonra belirtilen hesaplara ürünün belirtilen fiyatının yarı ücreti hesaba yatırılır.

3-Firmamız belirlenen korgo ile ürünüzü teslim etmektedir.

4-Kapıda ödeme seçeneğini tercih neden müşterilerimiz kargo ücreti kargonun ağırlığına göre değişmektedir.

5-Kapıda Ödeme seçeneğini tercih eden müşterilerimiz kapıda üçretini nakit olarak gerçeklerştirmesi gerekir.

6-Müşteri alıcının kargo paketine yazılması için alıcının ismi, telefon numarası,açık alıcı adresi açık ve anlaşılır şekilde adresini eksizsiz vermekle zorumludur.

7-Alıcının hatalı olarak verdiği bilgiler nedeniyle kargonun iadesinden firmamız sorumlu değildir.Bu koşuldan dolayı iade edilen kargo ücreti alıcı tarafından karşılanmaktadır. Ürünüzün tekrar gönderimi adres bilgilerinin tekrar alınarak teyid edildikten sonra müşteriye gönderilmektedir.

8-Kargodan gelen paketleri açmadan önce kontrol ediniz kargodan kaynaklanan bir zarar görme durumu varsa müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz.

9-Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız  da müşteri hizmetle irtibata gece bilirsiniz.